اخبار سایت
در زندگی وقتی کاری برای انجام یا چیزی برای عشق ورزیدن یا بارقه ای برای امیدوار بودن داشتید ، آن گاه بدانید فرد شادی خواهید بود - ارسطو
خانه / آموزش های کاربردی / آموزش حذف کامل تبلیغات نرم افزار KMPlayer

آموزش حذف کامل تبلیغات نرم افزار KMPlayer

KMPlayer یکی از مشهورترین و محبوبترین نرم افزارها در زمینه پخش فایلهای صوتی و تصویری میباشد. اگر تا به حال به این نرم افزار کار کرده باشید، مشاهده کرده اید که در بعضی مواقع تبلیغاتی در این نرم افزار با موضوعاتی از قبیل معرفی بازی، فیلم، کلیپ و… به نمایش در خواهد آمد که ممکن است در هنگام کار با این نرم افزار کمی آزار دهنده باشد. ما در این آموزش به 2 روش حذف کامل تبلیغات در نرم افزار KMPlayer خواهیم پرداخت.

حذف تبلیغات نرم افزار KMPlayer با استفاده از مرورگر Internet Explorer

ابتدا مروگر اینترنت اکسپلورر ویندوز را باز کنید.

حال از قسمت بالایی و سمت راست این مرورگر، بر روی آیکن کوچک به شکل چرخ دنده کلیک کرده و گزینه Internet Option را انتخاب نمایید.

آموزش حذف کامل تبلیغات نرم افزار KMPlayer -01

اکنون از قسمت زیر نوشته Select a zone to view or change security settings گزینه Restricted sites را انتخاب کرده و بر روی گزینه Sites موجود در زیر آن کلیک کنید.

آموزش حذف کامل تبلیغات نرم افزار KMPlayer -02

حال بر روی کادر پایینی نوشته Add this website to the zone کلیک کرده و عبارت about:tabs را حذف کرده و http://player.kmpmedia.net را جای آن وارد کنید و بر روی Add کلیک کنید.

آموزش حذف کامل تبلیغات نرم افزار KMPlayer -03

اینک بر روی Close کلیک کنید.

این راه از نمایش تبلیغات جلوگیری میکند اما برای حذف کامل تبلیغات راه بعدی پیشنهاد میشود.

حذف تبلیغات نرم افزار KMPlayer از طریق فایل هاست ویندوز

ابتدا باید فایل Hosts موجود در مسیر C:/Windows/System32/drivers/etc ویندوز را ویرایش کنید. برای این کار میتوانید پوشه های مسیر نوشته شده را یک به یک باز کرده و فایل Hosts را بیابید. یا میتوانید با فشردن کلید ترکیبی Windows + R از صفحه کلید، برنامه Run ویندوز را اجرا کرده و سپس مسیر نوشته شده را کپی کرده و در کادر آن درج کنید و OK را انتخاب کنید تا به مسیر گفته شده هدایت شوید.

آموزش حذف کامل تبلیغات نرم افزار KMPlayer -04

اکنون بر روی فایل Hosts راست کلیک کرده و با استفاده از نرم افزارهای ویرایشگر همانند Notepad این فایل را باز کنید.

سپس در انتهای این فایل عبارت زیر را وارد کنید.

127.0.0.1 player.kmpmedia.net

و تنظیمات را ذخیره کنید.

آموزش حذف کامل تبلیغات نرم افزار KMPlayer -05

نکته:

1- ممکن است بعد از ذخیره فایل Hosts آنتی ویروس از ذخیره تغییرات اعمال شده بر روی این فایل جلوگیری کند. آنتی ویروس ها معمولا با پیغام های هشداری این اقدام را به شما اطلاع میدهند. برای رفع این مشکل ابتدا با بستن و دوباره باز کردن این نرم افزار در ویرایشگر Notepad اطمینان حاصل کنید که آنتی ویروس مانع از ذخیره شدن تغییرات شده است یا نه، اگر مانع شده بود آنتی ویروس را موقتا غیر فعال کرده و دوباره اقدام به ذخیره فایل نمایید.

2- راه دوم که توضیح داده شد سخت تر از راه اول میباشد. پس پیشنهاد میشود اگر تجربه ویرایش فایل Hosts را ندارید از راه اول که با استفاده از مرورگر اینترنت اکسپلورر توضیح داده شده است استفاده نمایید. ولی توجه داشته باشید برای حذف کامل تبلیغات باید از راه دوم استفاده نمایید.

 

امیدوارم این آموزش مورد پسند شما قرار گرفته باشد. و با توضیحات ارایه شده در این آموزش خیلی راحت توانسته باشید از نمایش تبلیغات آزاردهنده نرم افزار KMPlayer جلوگیری کنید.

 

درباره محمدرضا مقدم

خوشحالم که از وب سایت آموزشی دیجیتال آرت دیدن میکنید

۱ دیدگاه

  1. خیلی ممنون
    مفید بود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*