اخبار سایت
مهمترین خطر در زندگی خطر نکردن است، فردی که خطر نکند، چیزی انجام نمی دهد، چیزی ندارد، چیزی نیست و چیزی نمی شود - نورمن وینسنت پیل
خانه / آموزش های کاربردی / جدیدترین مطالب آموزشی در خبرنامه هنر دیجیتال

جدیدترین مطالب آموزشی در خبرنامه هنر دیجیتال

درود بر همراهان گرامی. با عنایت به لطف یزدان پاک در موفقیت وب سایت در زمینه آموزش به هم میهنان گرامی و استقبال مشتاقان آموزش و با توجه به نظر خیل عظیم دوستان و کاربران وب سایت Digital-Art.ir سرویس خبرنامه سایت آموزشی هنر دیجیتال راه اندازی شده است. گروه آموزشی هنر دیجیتال شما را به عضویت در این خبرنامه و بهره مندی از مزایای آموزشی آن دعوت مینماید. با عضویت در این سرویس قادر خواهید بود جدیدترین عناوین آموزشی را در ایمیل خود مشاهده نمایید.

این اطلاعیه بهانه ای بوده تا نحوه ثبت نام در این خبرنامه را نیز برای شما شرح دهیم. برای اشتراک در این سرویس کافیست به صفحه اول وب سایت آموزشی هنر دیجیتال وارد شده و از قسمت خبرنامه ، در زیر کادر موجود، بر روی گزینه “تایید عضویت” کلیک کنید.

Digital-art.ir-Newsletter-01

حال در صفحه جدید پنجره کوچکی باز شده که باید در آن آدرس ایمیل خود و کد امنیتی نمایش داده شده را وارد کنید.

Digital-art.ir-Newsletter-02

در کادر زیرین نوشته “برای اشتراک آدرس ایمیل را وارد کنید” آدرس ایمیل خود را وارد کرده و کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر را در کادر آن وارد نمایید. سپس برای تایید و تکمیل اطلاعات بر روی گزینه “مشترک شدن” کلیک کنید.

نکته بسیار مهم: در وارد کردن کد امنیتی نمایش داده شده دقت نمایید معمولا کد امنیتی نمایش داده شده شامل 2 کلمه میباشد. بین کلمات به هیچ وجه فاصله نگذارید و هرچه که نمایش داده شده را پشت سر هم در کادر مربوطه بنویسید.

حال اگر با موفقیت این مراحل را پشت سر گذاشته باشید، در بالای صفحه پیغام “ایمیل اشتراک به (ایمیل شما) فرستاده شد” نمایش داده خواهد شد که این پیغام به معنی موفقیت آمیز بودن عملیات انجام شده خواهد بود.

Digital-art.ir-Newsletter-03

حالا برای تایید و فعال شدن اشتراک شما در سایت آموزشی هنر دیجیتال، به پنل مدیریتی حساب ایمیل خود مراجعه کرده و ایمیلی با موضوع “confirm your subscription” برای شما فرستاده شده است را باز کرده، و بر روی دکمه “Join This Group” موجود در ایمیل کلیک کنید.

Digital-art.ir-Newsletter-04

نکته: اگر از سرویس های ایمیلی همانند یاهو استفاده میکنید ، ممکن است ایمیل فعال سازی به Inbox ایمیل شما ارسال نشود، پس حتما پوشه Spam ایمیل خود را نیز بررسی کنید. اگر ایمیل فعال سازی در پوشه Spam ایمیل شما موجود بود، در این صورت ممکن است سیستم امنیتی سرویس دهنده ایمیل شما لینک فعال سازی را از کار بیندازد، پس ایمیل را به پوشه Inbox ایمیل خود منتقل کنید (این کار در سرویس یاهو با کلیک بر روی گزینه Not Spam انجام میگیرد).

حالا پیغامی مبنی بر موفقیت آمیز بودن اشتراک نمایش داده خواهد شد.

با انجام این مراحل شما به راحتی میتوانید به اشتراک سایت آموزشی هنر دیجیتال در آمده و از جدیدترین عناوین آموزشی این سایت در ایمیل خود با خبر شوید.

نکته بسیار مهم: چنانچه مشکلی در رابطه با عضویت در خبرنامه سایت برایتان پیش آمد با ایمیل زیر در ارتباط باشید:

info

موفق باشید

درباره محمدرضا مقدم

خوشحالم که از وب سایت آموزشی دیجیتال آرت دیدن میکنید

۲ دیدگاه

  1. سلام
    من نمی توانم در خبرنامه عضو بشم .
    راهنمایی را که گذاشته اید را خواندم اما برا من همچین صفحه ای را باز نمی کند و منتقل میشم به این صفحه https://groups.google.com/forum/?hl=fa#!forum/digitalart-newsletter/join لطفا مرا راهنمایی کنید.
    با تشکر.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*