اخبار سایت
تصور کن اگر قرار بود هر کس به اندازه دانش خود حرف بزند چه سکوتی بر دنیا حاکم می‌شد - ناپلئون بناپارت
خانه / آموزش های کاربردی / افزایش تعداد نمایش نتیجه های جستجو در گوگل
افزایش تعداد نمایش نتیجه های جستجو در گوگل -کاور

افزایش تعداد نمایش نتیجه های جستجو در گوگل

همه ما نیاز به جستجو در اینترنت برای یافتن موارد دلخواه خود مانند تحقیق، دیدن آموزش و … برای بر طرف کردن نیاز های خود داریم. خیلی از ما برای این کار از جستجوگر معروف و محبوب گوگل استفاده میکنیم. اما تا به حال به فکر بهینه کردن و افزایش سرعت جستجو در محیط گوگل بوده اید؟ یکی از این مواردی که میتواند بهینه تر شود و در مدیریت شما قرار بگیرد تعداد نمایش نتایج جستجو میباشد. در بعضی موارد مثلا در مورد موضوعی که در مورد آن نیاز به تعداد زیادی از منابع دارید افزایش تعداد نتایج باعث سریعتر شدن روند کار خواهد شد، خصوصا اگر با کمبود سرعت اینترنت مواجه هستید. ما امروز قصد داریم به شما نحوه افزایش یا کاهش تعداد نتایج جستجو در جستجوگر گوگل را به شما نشان دهیم.

 

برای این کار ابتدا وب سایت گوگل را باز کنید.

در قدم بعدی، عبارت مورد جستجو خود در کادر جستجو وارد کنید.

حال از سمت راست صفحه بر روی آیکون تنظیمات (که به شکل چرخ دنده نمایش داده میشود) کلیک کرده و گزینه Search settings را انتخاب نمایید.

افزایش تعداد نمایش نتیجه های جستجو در گوگل -01

اکنون از بخش Google Instant predictions تیک گزینه Never show Instant results را فعال کرده تا نوار زیرین Results per page نیز فعال شود.

حال با کلیک بر روی نوار نمایش داده شده و کشیدن (درگ کردن) موس به چپ یا راست تعداد دلخواه نمایش نتایج جستجوی گوگل را تنظیم کنید.

افزایش تعداد نمایش نتیجه های جستجو در گوگل -02

در نهایت برای ذخیره تنظیمات از پایین صفحه بر روی گزینه Save کلیک کنید.

همانطور که مشاهده میکنید در سمت راست این قسمت عبارت Slower و در سمت چپ آن Faster نوشته شده است، طبیعتا هر چه تعداد نمایش جستجو را بیشتر در نظر بگیرید با سرعت کمتری نتایج نمایش داده میشوند ولی باید این را هم در نظر داشته باشید که در شرایط معمولی و پیشفرض باید برای دیدن نتایج بیشتر به صفحات بعدی بروید، و همانطور که گفته شد اگر سرعت اینترنت پایینی داشته باشید این کار بیشتر باعث ناراحتی شما خواهد شد.

امیدوارم از این آموزش لذت برده باشید تا آموزشی دیگر موفق باشید.

درباره محمدرضا مقدم

خوشحالم که از وب سایت آموزشی دیجیتال آرت دیدن میکنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*