اخبار سایت
چون عاشقی آمد، سزاوار نباشد این گفتار که : خدا در قلب من است، شایسته تر آن که گفته آید : من در قلب خداوندم - جبران خلیل جبران
خانه / اندروید / آموزش جلوگیری از فالو کردن اکانت در اینستاگرام
stop-people-from-following-you-on-instagram-cover

آموزش جلوگیری از فالو کردن اکانت در اینستاگرام

به تازگی اپلیکیشن اینستاگرام ابزاری را برای مدیریت هر چه بهتر اکانت ها برای کاربران در نظر گرفته است که به وسیله آن میتوان بدون اینکه شخص مقابل متوجه شود او را از لیست دنبال کنندگان حذف کرد. به طور مثال این قابلیت برای حذف دوستان قدیمی که حالا مزاحم تلقی می‌شوند، مناسب است و دیگر نخواهند توانست بر روی پست های شما کامنت بگذارند. شایان ذکر است که این قابلیت هم اکنون برای برخی کاربران قابل استفاده میباشد. در ادامه روش حذف و جلوگیری از فالو کردن اکانت در اینستاگرام را به صورت تصویری برای شما آموزش خواهیم داد.

 

برای جلوگیری از فالو کردن اکانت در اینستاگرام ابتدا اپلیکیشن اینستاگرام را باز کرده و به قسمت پروفایل اکانت خود مراجعه کنید.
حالا نوشته Followers را انتخاب کرده تا لیست کامل کسانی که شما را فالو کرده اند به نمایش در آید.

stop-people-from-following-you-on-instagram-01

در قسمت کناری دکمه Follow نمایش داده شده کنار اکانت شخص مورد نظر، بر روی شکل 3 نقطه … ضربه بزنید.

stop-people-from-following-you-on-instagram-02

حالا با نمایش دادن پیغام Remove Follower? Instagram won’t tell * they were removed from your followers بر روی دکمه Remove ضربه بزنید.

stop-people-from-following-you-on-instagram-03

اکنون مراحل انجام این کار تمام شده است و شما در واقع موفق شدید به راحتی یکی از فالوور های خود را بدون اینکه او متوجه این کار شده باشد حذف و محدود کنید!

البته قابل ذکر است این قابلیت هنوز برای همه فعال و قابل استفاده نشده است ولی به زودی برای تمامی کاربران در دسترس خواهد بود.

عکس ها از: هاوتوگیک

درباره محمدرضا مقدم

خوشحالم که از وب سایت آموزشی دیجیتال آرت دیدن میکنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*